Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Maaris Meier on NeoLife sportlane ja mitmekordne Eesti XCO meister. Ta on noppinud hulgaliselt erinevaid võite ja tiitleid nagu Portugal Cup Road 2017 võitja, Champion of Porto region XCO 2016 ning Big Ride Open de Espanha de Enduro 2016 üldvõit, mis on vaid mõningad paljudest tema suurepärastest saavutustest. Oleme väga uhked, et ta kuulub meie NeoLife sporditiimi.

Tipptasemel sportlasena tuleb tipus püsimiseks olla hea mitmes valdkonnas. Paljud nendest omadustest tulevad kasuks ka igapäevaelus, eriti kui sul on oma isiklik äritegevus.

NeoLife’l on suur rõõm jagada fenomenaalse Eesti maastikuratturi Maaris Meieri mõtteid motivatsioonist, keskendumisest, kuidas saada hakkama kaotustega ning olla teistele eeskujuks.

NL: Kas sa näed end oma spordialal eeskujuna?
Maaris: Mulle meeldib rattaga sõita ning ma olen oma spordialal alati väga võistlushimuline. Ma pean olema heas vormis ja tugev, et võimalikult hästi sõita ning seda ka nautida. Mulle meeldib rattaga sõites end võimsana tunda.

Olen läbinud UCI treenerite kursuse ning olen ka sertifitseeritud treener. Viimased aastad olen olnud iseenda treener. See motiveerib mind kasutama erinevaid meetodeid ja plaane, et näha, mis nendest toimib. Mind motiveerib ka see, et mul on kontroll ning täpne ülevaade oma keha üle, mis mu kehaga toimub igal treeningu etapil. Aga tegelikult meeldib mulle siiski rattaga sõita ning see motiveerib mind kõige rohkem, see vabaduse tunne ja enesekindlus ning kontroll, mille rattasõit mulle annab.

NL: Mis on sinu edasiviiv jõud?
Maaris: Ma arvan, et olen perfektsionist. Mulle meeldib, kui kõik käib plaani järgi ja pingutan alati  selle nimel. Olen õppinud jääma rahulikuks, kui asjad väljuvad kontrolli alt. Vahetevahel on see päris keeruline.

NL: Kas sa kasutad seda ka teistel elualadel?
Maaris: Kindlasti, see on osa minust. Olen õppinud olema väga iseseisev ning muutunud väga enesekindlaks, valmis võtma vastu kõike, mida elul on mulle varuks.

Olen viimastel aastatel üha rohkem hakanud neid teele sattunud väljakutseid vormima endale sobivateks. See on nagu ka rattasõiduga, sead eesmärgi ja hakkad selle nimel tööle. Alati ei suuda täita treeningplaani ja alati ei saavuta eesmärki, aga elu ongi ju selline.

NL: Mida sa teed enese arendamiseks?
Maaris: Loen ja õpin. Lähen ka ajas tagasi, et võtta arvesse õppetunde, mida varemalt olen saanud, aga üritan alati näha ka uusi asju, millest võiks kasu saada.

NL: Kuidas sa saad hakkama läbikukkumiste ja kaotustega?
Maaris: Seda on olnud kõige raskem õppida. Ka kõige raskem töö ei pruugi alati tulemusi anda. Mõnedest läbikukkumistest taastumine on võtnud rohkem aega. Õnneks on rattasõiduga see lihtne.  Kõige pealt taastub minu rõõm sõidust, sellele järgneb motivatsioon olla tugev ning taas tunnen ma end rattal suurepäraselt. See on minu elu kirg ja see ei kao kuhugi, isegi läbikukkumised ei suuda seda muuta!

NL: Kas sa näed end oma spordialal eeskujuna?
Maaris: Jah, näen küll! See on raske ala, eriti veel naissportlastele. Olen oma karjääri jooksul palju vaeva näinud, et ikka edasi minna ja olen seda ka suutnud. Olen oma teekonna üle uhke ja tean, et see on ka teisi inspireerinud. Üks minu eesmärke on alati olnud muuta see teekond teistele naissportlastele, kes on sama tee valinud, lihtsamaks. Aitan kui saan, juhendan, näitan võimalusi, julgustan. Ja loomulikult hoian alal oma väärtusi ning asjalikku töösse suhtumist.

Maaris Meierile meeldivad väga NeoLife toidulisandid ning ta kasutab regulaarselt ProVitality+, NeoiLifeShake, Kal-Mag Plus D, Wheat Germ Oil, Aloe Vera Plus, Sustained Release Vitamin C, Tre, Acidophilus Plus ja Bio-Tone.

 

Siin räägib Maaris, kuidas Bio-Tone on parendanud tema lihastoonust ning treeningutest taastumist.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>