Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Kui oled saavutanud prestiižse 1 Diamond Director tiitli, siis mida sa teeksid?

Kui küsida President’s Team’i liikmetelt Louis & La-Verne Smithilt vastaksid nad: “Viiksime oma meeskond Aafrikasse.” Täpselt seda nad tegidki! Rääkisime hiljuti Louisiga nende unustamatust kolme nädalasest seiklusest Lõuna-Aafrikasse koos 20 nende Eagle Team’i liikmega.

NL: Milline oli teie motivatsioon oma Eagle Team’i  viimiseks sellisele seiklusele?

Louis: Vaatasime seda koos armsa kaasa La-Verne’iga kui tiimi võistlust ning ka suurepärast võimalust tiimi ehitamiseks. Kuna meie äri on rahvusvaheline, ühinesid meiega ka meie tiimi liikmed Inglismaalt ja Aafrikast. Kokku said kolme maa edasimüüjad, mis oli lihtsalt fantastiline!

NL: Miks te valisite just Lõuna-Aafrika oma sihtkohaks?  

Louis: See on maa, kust me pärineme ja juba üle 6 aasta on meie tiimi inimesed küsinud küsimusi Aafrika kohta. Tahtsime, et nad ise kõike kogeksid ning otsustasime teha võistluse kõikidele tiimi liikmetele. Kõik, kes säilitasid oma kvalifikatsiooni kindla perioodi jooksul, said preemiaks reisi Lõuna-Aafrikasse! Neile oli antud isegi kaks kuud erandi tarbeks, juhuks kui kvalifitseerumine mingil põhjusel ei oleks õnnestunud. Me tahtsime, et võimalikult palju meie inimesi saaks seda kogeda!

 

NL: See on suurepärane. Räägi palun lähemalt, kuidas need 20 Eagle Team’i liiget said koos niiviisi sõota.

Louis: Nojah, NeoLife on suurepärane eraettevõtluse liik, kus ei ole ei stressi ega peaeavalusid, mis kaasnevad tavatööga. Igaüks on iseenda peremees, kindlustades omale pikaajalist  sissetulekut. Siin saad sa ise valida, kuhu ja millal tahad sõita.

NL:  Millised olid teie Lõuna-Aafrika seikluse kõrghetked?  

Louis: Meie tiim on juba kaua unistanud elevantide nägemisest, seega viisimegi La-Verne’iga nad Krugeri rahvusparki, mis on Aafrika suurim rahvuspark. Nägime metsloomi isegi oma elutoa aknast. Me nägime kõiki loomi alates lõvidest, leopardidest, ninasarvikutest, pühvlitest, kotkastest ja lõpetades elevantidega! Reisisime ka mööda “Metsikut rannikut”, mida me peame Aafrika rahvuslikuks aardeks. Lisaks meeliköitvatele vaadetele sattusime ka kohalike etendusele, kes meile laulsid ja tantsisid. Edasi liikusime India ookeani äärde ja St. Luciasse, kus nägime jõehobusid ja krokodille. Sealt edasi Svaasimaale ning külastasime sealset loomaparki. Ja muidugi ei oleks see ju NeoLife seiklus kui me ei külastaks NeoLife kontorit!

NL: Mis on teie jaoks kõige põnevam tuleviku osas NeoLife’s?

Louis: Mulle meeldib, et ma saan muuta inimeste elusid paremaks nii, et nende elud on nende endi kätes, neil on isiklik vabadus ja ei pea ühegi ülemuse alluvuses töötama.  Ma julgustan terveid peresid seda vabadust saavutama, et nad ei peaks ootama oma välja teenitud puhkust ning saaksid ka rahaliselt ainult endale loota! Rääkimata veel füüsilisest heaolust läbi meie toodete, aga ka hingelisest heaolust läbi inimsuhete ja üksteise armastamise. Ma tahan anda igale perele, keda kohtan, valiku elada tervemat elu.          

 

Igaühele, kellele meeldib jagada heaolu… NeoLife´I võib määratleda kui alustavate ettevõtete maailma. Lihtsalt öelduna on see kui tehnoloogiaettevõttega alustamine, vaid tegevussuund on teine-toitumisalane. Alustamiseks pole palju vaja, sest NeoLife pakub ja võimaldab kogu infrastruktuuri, mida on edukale ettevõtmisele vaja- tooteid ja turundusplaani. Selle asemel, et äris esimesi samme tehes kulutada tuhandeid eurosid, on alustamine kõigi jaoks kättesaadav. Teil on oma NeoLife äri, millest võib saadasissetulekuallikas ka sinu järglastele.

Soovid lisainfot? Külasta meie kodulehte NeoLife.com  või helista +372 630 4600.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>