Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Dr. Diane E. Clayton, Ph.D.

Oled sa siis tippsportlane, andunud harrastussportlane või soovid lihtsalt kaalust alla võtta, alati on hea oma lihaseid kasvatada ja säilitada. On teada fakt, et valgu tarbimine peale vastupidavustreeningut aitab ehitada lihaseid, aga selle efekt sööögiisu kontrollimisel ei ole nii laialt teada. Suurbritannia teadlaste poolt läbiviidud uuringus võrreldi võrdse kalorisialdusega valgujookide ja süsivesikute jookide peale treeningut tarbimise mõju söögiisule.1

Hästi treenitud mehed läbisid 50 minutilise vastupidavustreeningu programmi ja tarbisid kohe peale treeningut kas süsivesikute jooki või vadakuvalgu jooki. Katsealused ei teadnud, mis jooki nad tarbisid. Peale 65 minuti möödumist serveeriti neile treeningujärgset toitu, milleks oli  Spaghetti Bolognese ja oliiviõli ning paluti neil 20 minuti jooksul süüa täpselt nii palju kui nad soovisid – samas mõõdeti nii söömiskiirust kui ka söödud toidu hulka.

Uuringu tulemused näitavad, et see osa testgrupist, kes sai vadakuvalgu jooki sõi tunduvalt vähem ja ka tunduvalt aeglasemalt kui see osa testgrupist, kes sai süsivesikute jooki. Kokkuvõttes tarbisid valgujooki joonud sportlased keskmiselt 102 kalorit (430KJ) vähem kui need, kes jõid süsivesikute jooki. See fakt on oluline neile, kes soovivad ehitada lihaseid ja kaotada kaalu.

Teaduskirjanduses on sageli märgitud, et kõige tõenäolisem võimalik mehhanism, mis selgitab selle mõju küllastumisele, on seotud seedetrakti küllastustunde hormoonide stimuleerimisega valkude poolt.

See uuring näitab, et valkude tarbimine peale vastupidavustreeningut aitab kontrollida söögiisu.  Seega, kõrgekvaliteedilise valgujoogi tarbimine kaalukaotamise ajal aitab ka säilitada ja ehitada lihaseid, saades samal ajal lahti rasvast. Sinu NeoLifeShake kombineerituna õige vastupidavustreeninguga on just see, mida vajad oma söögiisu kontrollimiseks ja hea vormi saavutamiseks!

NeoLifeShake

NeoLifeShake aitab sul täiskõhutunnet  saavutada kiiremini ja kauemaks ajaks ning annab sulle kauakestvat energiat. NeoLifeShake põhineb rakutoitumise teadusel ning glükeemilise reaktsiooni kontrolli tehnoloogial – mõeldud igapäevaseks toitumiseks ja kaalukontrolliks.

 

 

 

 

 

Code 915 – Creamy Vanilla

Code 916 – Rich Chocolate

Code 917 – Berries n’ Cream

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr. Diane E. Clayton, Ph.D.
Biochemistry, Nutrition Complementary Health Practitioner
SAB member

  1. Monteyne et al. (2016). Whey protein consumption after resistance exercise reduces energy intake at a post‑exercise meal. Eur J Nutr DOI 10.1007/s00394-016-1344-4

Igaühele, kellele meeldib jagada heaolu… NeoLife´I võib määratleda kui alustavate ettevõtete maailma. Lihtsalt öelduna on see kui tehnoloogiaettevõttega alustamine, vaid tegevussuund on teine-toitumisalane. Alustamiseks pole palju vaja, sest NeoLife pakub ja võimaldab kogu infrastruktuuri, mida on edukale ettevõtmisele vaja- tooteid ja turundusplaani. Selle asemel, et äris esimesi samme tehes kulutada tuhandeid eurosid, on alustamine kõigi jaoks kättesaadav. Teil on oma NeoLife äri, millest võib saadasissetulekuallikas ka sinu järglastele.

Soovid lisainfot? Külasta meie kodulehte NeoLife.com  või helista +372 630 4600.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>