Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

VÕITIS ENESEKINDLUST KAOTATUD KILODEGA

 Pidev näksimine viis selleni, et õpetaja ja NeoLife edasimüüja Natalie Duncan ei mahtunud enam oma lemmik kleitidesse ja tema enesekindlus kukkus kolinal.  Teades, et NeoLife võib seda muuta, langeski otsus muutmisega algust teha. Nüüd on ta kaalust alla võtnud, taas enesekindel ja hiljuti ka mehele läinud, tundes end lihtsalt fantastiliselt! See on Natalie lugu.

 – Olen NeoLife tooteid sünnist saadik kasutanud ja umbes 8 aastat tagasi võtsin kaalust kaalukontrolli programmiga palju alla (21 kg). Olen üsna tervisliku ja aktiivset elustiili suutnud ka peale seda säilitada, aga paari viimase aasta jooksul hakkasin libastuma ning leidsin end tihtipeale sirutamas šokolaadi ja teiste maiustuste järele, ikka pärastlõunase kella nelja madalseisu ajal. Kui ma märkasin, et mu lemmikriided enam selga ei mahtunud, sai mu enesekindlus tõsise hoobi. Oli aeg midagi ette võtta.

Tegevusplaan

– Augustis 2015 otsustasin uuesti end vormi viia ja seadsin omale eesmärgiks 15 kilo aastaga alla võtta. Teades NeoLife toodete tõhusust ja eeliseid hakkasingi taas järgima NeoLife kaalukontrolli programmi. Ma hoolitsesin ka selle eest, et lisaks NeoLife kokteilidele ja batoonidele sõin ka palju puu- ja köögivilju, häid süsivesikuid ning lahjat proteiini, jõin piisavalt palju vett ja tegin regulaarselt trenni. Kõike seda oli väga lihtne teha ning 8 kuuga olin saavutanud oma eesmärgi kaotada 15 kg; enesetunne oli suurepärane!

“…. 8 kuuga olin saavutanud oma eesmärgi kaotada 15 kg; enesetunne oli suurepärane!”

 

 

– Pärast seda olen veel 4 kg kaotanud – kokku 19 kilo ning kannan nüüd kaks suurust väiksemaid riideid.  Mahun taas oma kaunitesse kleitidesse ja juba ootan selle aasta jõule Lõuna-Aafrikas, et kanda esimest korda peale kolme aastat supelkostüümi. Pärast oma soovitud kaalu saavutamist on mul rohkem energiat, motivatsiooni ja ka kindlat meelt tervislike eluviisidega jätkamiseks.

 

 Edu võti
Natalie edu võti peitub liikumise ja hea toitumise kombineerimises. Sellele aitas kaasa NeoLife kaalukontrolli programm, mis aitas saavutada tervislikku elustiili ning hoida seda ka pikema aja jooksul.

– Järgin endiselt seda programmi eesmärgiga kaotada veel mõned kilod ja oma vormi veelgi parandada. Käin regulaarselt jõutreeningutes, spinningus ja ringtreeningus, mis on kenasti mu kaalukaotusele kaasa aidanud. Olen hakanud ka jooksma ning 5 minutlistest jooksmistest on saanud juba pooletunnised. Olen osalenud ka paaril 5 km jooksul ning 10 km takistusrajaga jooksul, millest ma varem ei julenud isegi mõelda.

– NeoLifeShake on olnud minu jaoks tõeliseks õnnistuseks, aidanud mul lihaseid parandada, isusid seljatada ning peale trenni nälga kustutada.  NeoLifeBar aitab mul aga programmis püsida. Nii hea on ju kui on käepärast tervislik maiustus, mis rahuldab su magusaisu! Kasutan ka igapäevaselt Pro Vitality’t, mis tagab mulle vitaalseks päevaks vajalikud toitained.

 

Motivatsioon
Märtsis 2016 tegi Natalie poissõber talle abieluettepaneku, mis lisas veelgi motivatsiooni kaalukontrolli programmis püsimiseks. Pulmade planeerimine nõuab palju energiat!
 – Täiskohaga õpetajaamet ning pulmade planeerimine tähendas pikki ja tihedaid päevi. Suureks abiks oli sellel ajal NeoLife kaalukontrolli programmi lihtsus ning sellel kiirel eluperioodil kulus lisaenergia igati marjaks ära. Oktoobri lõpus abiellusin oma võrratu abikaasaga ja meil oli elu kauneim päev. Tõeline rõõm oli kanda enesekindlalt oma imelist pulmakleiti.

– Minu kaalukaotuse lugu on inspireerinud ka mu sõpru ja pereliikmeid ning nii mõnigi on uurinud, kuidas ma seda tegin. Tore on oma lugu jagada ning loodetavasti aitab see mul ka äri arendada. Suur tänu NeoLife!

 

 

Natalie nõuanded, et püsida NeoLife kaalukontrolli programmis

  • Joo piisavalt vett;
  • Liigu regulaarselt (nii kardio- kui jõutreeningud);
  • Luba endale vahetevahel midagi head;
  • Leia omale kaaslane, kellega koos seda teha; Selline kaaslane, kelle peale saad loota ja kes sind julgustab on suureks abiks;
  • Võta alati endaga kaasa NeoLifeBar, sa ei või kunagi teada, millal seda vaja võib minna!
  • Kui vajad kiirelt energiat, joo NeoLifeTea’d!

 

 

ProVitality+ kood 942;  NeoLifeShake: kood 915 Creamy Vanilla, kood 916 Rich Chocolate, kood 917 Berries n’ Cream – karbis 15 pakki

 

 

Igaühele, kellele meeldib jagada heaolu… NeoLife´I võib määratleda kui alustavate ettevõtete maailma. Lihtsalt öelduna on see kui tehnoloogiaettevõttega alustamine, vaid tegevussuund on teine-toitumisalane. Alustamiseks pole palju vaja, sest NeoLife pakub ja võimaldab kogu infrastruktuuri, mida on edukale ettevõtmisele vaja- tooteid ja turundusplaani. Selle asemel, et äris esimesi samme tehes kulutada tuhandeid eurosid, on alustamine kõigi jaoks kättesaadav. Teil on oma NeoLife äri, millest võib saada sissetulekuallikas ka sinu järglastele.

Soovid lisainfot? Külasta meie kodulehte NeoLife.com  või helista +372 630 4600.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>