Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Koeensüüm Q-10, lühendatult CoQ10, tuntud ka ubikinoonina, on võimas aine, mida toodetakse meie kehas. Seda on võimalik saada ka toidust: rikkalikud allikad on liha, linnuliha ja kala. Coq10 tase toidus ei ole siiski piisav, et märkimisväärselt tõsta selle taset kehas. Kuigi CoQ10-t leidub meie keha kõikides rakkudes, on selle kontsentratsioon kõige suurem organites, mis vajavad kõige rohkem energiat: süda, maks, neerud. Meie keha suudab seda ainet ise sünteesida, kuid vananedes ning teatud ravimite tarbimisega väheneb CoQ10 sünteesimise tase.

Eriti just teatud ravimid nagu statiinid, mis on levinud kolesterooli ja triglütseriidide taset alandavad ravimid CoQ10 taset meie kehas, blokeerides nii kolesterooli kui CoQ10 ühise raja.  Tõendid aga näitavad, et toidulisandite abil saab neid vajakajäämisi korrigeerida. Seetõttu tunnustab ühe rohkem tervisespetsialiste CoQ10 toidulisandite kasulikkust. Paljud teadusuuringud näitavad, kuidas CoQ10 madalad tasemed on seotud tänapäeva krooniliste haigustega.

Igaüks vajab CoQ10-t ja me ei jõua piisavalt rõhutada kui tähtis on õige CoQ10 valik.  Kõigepealt tuleb veenduda, et tegemist on loodusliku pärituolu CoQ10-ga. Seejärel tuleks lugeda koostisosade kohta etiketilt, et näha, kas toode on sünergiliselt koostatud ning kõige lõpuks tuleb muidugi valida usaldusväärne firma või tootja.

Meie NeoLife CoQ10 on loodusliku päritolu ning kõrge biosaadavusega. Kõige levinum saadaolev CoQ10 vorm on sünteetiline, mis on inimorganismi poolt halvasti vastuvõetav.  Igaüks peaks otsima loodusliku päritolu ja kõrge biosaadavusega CoQ10-t. Meie CoQ10 biosaadavuse tõstavad kõrgele kolm biosaadavust tõstvat koostisosa: keskmise ahelaga triglütseriididega kookosõli, riisikiliiõli ja päevalille letsitiin.

Meie tootes ei ole ainult CoQ10. Parim valik on kombineerida CoQ10 oluliste ”partner toitainetega” nagu L-tsüsteiin, polüfenoolid ja teatud fütolipiidid ja – steroolid. Laiaulatuslik toitumisalane tugi, kus kõik koostisosad mängivad rakuenergia tootmisel olulist rolli.

Veelgi enam, kui tegemist on sinu heaoluga, on nutikas valida aus firma, kelle toodete kõrge ja kvaliteet on tõestatud.

Pole kahtlustki, et  NeoLife on õige valik.

 

 

 

 

 

Roberto Liberio, Director of Product Management, NeoLife Europe

 

Igaühele, kellele meeldib jagada heaolu… NeoLife´I võib määratleda kui alustavate ettevõtete maailma. Lihtsalt öelduna on see kui tehnoloogiaettevõttega alustamine, vaid tegevussuund on teine-toitumisalane. Alustamiseks pole palju vaja, sest NeoLife pakub ja võimaldab kogu infrastruktuuri, mida on edukale ettevõtmisele vaja- tooteid ja turundusplaani. Selle asemel, et äris esimesi samme tehes kulutada tuhandeid eurosid, on alustamine kõigi jaoks kättesaadav. Teil on oma NeoLife äri, millest võib saadasissetulekuallikas ka sinu järglastele.

Soovid lisainfot? Külasta meie kodulehte NeoLife.com  või helista +372 630 4600.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>