Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Iga-aastane Noore uurija autasu eksperimentaalse bioloogia konverentsil  PhenHRIG 2017

NeoLife tutvustab:
Iga-aastase Noore uurija auhinna nominendid  PhenHRIG-l 2017

Vasakult paremale:

Dr. Diane E. Clayton, Jordan M.K.I. Oshiro, Derek Martin, Xuhuiqun Zhang, Dr. Arianna Carughi

 

 

 

 

NeoLife on alati olnud toitumisteaduse valdkonnas esirinnas, toetades teaduse arenemist läbi noorte teadlaste. NeoLife on PhenHRIG-I asutaja ja sponsor juba aastast 1998. Asutajaks on meie Teadusliku konsultatiivnõukogu liige, dr. Arianna Carughi koos Minnesota Ülikooli professori Myron Grossiga. See põnev partnerlus aitab meid hoida toitumisteaduses esirinnas ning aastast aastasse arendada kõrgekvaliteedilisi ning konkurentsivõimelisi tooteid.

 PhenHRIG on jätkuvalt pühendunud taimseid fenoolühendeid sisaldavate toitude või toidulisandite tarbimisest saadavate kasutegurite  kindlakstegemisele. 2017. aasta sümpioosium toimus 22. aprillil Chicagos ja oli suunatud uuele põnevale teemale- kuidas taimsed polüfenoolid aitavad muuta mikrobioomi ja inimese heaolu. Sümpioosiumiga kaasnes toitumisteadlaste suur huvi.

 Selle aasta sümpioosiumil ühines  dr. Carughiga meie teine Teadusliku konsultatiivnõukogu liige, dr. Diane E. Clayton, kes võttis osa ka Noore uurija auhinnagalast.

Kohtumisel tutvustasid noored  teadlased oma polüfenoole puudutavaid uurimistöid ning ihaldatud auhind anti kolmele noorele uurijale:

Jordan M.K.I. Oshiro Purdue Ülikooli toidutehnoloogia teaduskonnast sai auhinna oma uurimistöö eest teemal:
“Pikeatannooli and resveratrooli mõju ümarusside proteoomilisele profiilile.”

Derek Martin Wisconson-Madisoni ülikooli toidutehnoloogia teaduskonnast sai auhinna oma uurimistöö eest teemal “Arooniast pärit polüfenoolide põletikuvastane toime Jurkat rakkudes.”

Xuhuiqun Zhang Illinoisi Tehnoloogiainstituudist sai auhinna teadustöö eest teemal “Punastest vaarikatest pärit polüfenoolide ja soolte mikrobioomi vastastikune mõju: esialgsed järeldused.”

 


Igaühele, kellele meeldib jagada heaolu… NeoLife´I võib määratleda kui alustavate ettevõtete maailma. Lihtsalt öelduna on see kui tehnoloogiaettevõttega alustamine, vaid tegevussuund on teine-toitumisalane. Alustamiseks pole palju vaja, sest NeoLife pakub ja võimaldab kogu infrastruktuuri, mida on edukale ettevõtmisele vaja- tooteid ja turundusplaani. Selle asemel, et äris esimesi samme tehes kulutada tuhandeid eurosid, on alustamine kõigi jaoks kättesaadav. Teil on oma NeoLife äri, millest võib saadasissetulekuallikas ka sinu järglastele.

Soovid lisainfot? Külasta meie kodulehte NeoLife.com  või helista +372 630 4600.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>