Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Kohtumised, mis annavad igapäevaseks tööks energiat ja inspiratsiooni

Emerald Directorid Marjo ja Vaito Niinsalo mõistavad meeskonnatöö tugevust ja võimsust. Nad on ehitanud oma NeoLife meeskonda rohkem kui dekaadi ning nad ütlevad, et saavad tohutul hulgal energiat ja jõudu lõbusaid tegevusi ning õppimist sisaldavatelt kohtumistelt oma meeskonnaga.

Igal suvel kutsume oma tiimi oma tallu koos mõnusalt aega veetma. Päev sisaldab nii aktiivset koosolemist ja –tegutsemist , kuid ka toredat ühissöömaaega. Katame ühiselt laua, iga tulija toob ühisele lauale kaasa midagi maitsvat, midagi, mis sobib kokku meie tiimi hingega. Näiteks nautisime maitsvat kalasuppi koos erinevatest Soome paikadest pärit leivasortidega ning kohvi koos erilise “rättänä” -nimelise küpsetisega.

On ilmselge, et sel tiimil on koos väga tore koos aega veeta, kuid nad on leidnud hea tasakaalu lõbu ja äri vahel. Suvine kokkusaamine pole ainult lõbu koos hea toidu ja meeldiva seltskonnaga, vaid õpitakse ja harjutatakse oskusi, mis on vajalikud NeoLife edasimüüja igapäevatöös.

– enne kohtumist on tiimiliikmed ette valmistanud oma ettekande, kus jagavad kindlal valitud teemal oma mõtteid , teadmisi ja kogemusi. Koos lihvime ka äri-i ja tooteesitluste oskusi. Ürituse lõpus on meil presentatsioon, kuhu igaüks võib kutsuda külalisi ning neile NeoLife võimalust tutvustada. Meie jaoks on see päev võimalus teada saada, kuidas meie meeskonnakaaslased töötavad, teha tulevikuplaane ning seada eesmärke järgmiseks perioodiks.

Marjo jaVaito on leidnud suurepärase viisi, kuidas ühendada olulised äritegevused mõnuste meeskonda ühildavate tegevustega. Oluline on hoolitseda meeskonna heaolu eest ja päris kindlasti on Niinsalo meeskond hästi hoolitsetud!

– suvepäevadel on kultuuril on alati tähtis osa. Naudime muusikat, laulame, luuletame või külastame mõnda ajaloolist paika. Õhtul kütame järve kaldal oleva sauna kuumaks, saunatame ning hüppame jahedatesse lainetesse. Ikka edasi uute eesmärkide poole.
– Distribuutoritelt saadava tagasiside põhjal võime arvata, et neid üritusi peetakse olulisteks, julgustavateks, inspireerivateks . Oluliseks peetakse tiimi kuulumist. Ühtuses peitub jõud! Tekkinud sõprussuhted ja ühine tegutsemine julgustavad ja annavad uut entusiasmi meie NeoLife ärile.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>