Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Meile meeldib kuulata lugusid inimestelt, kuidas NeoLife tooteid kasutades on teinud oma elus muutuse. Palusime Emerald Director Pirkko Baasil jagada oma lugu, kuidas tema perekond suutis muuta nende elus eksisteerinud halvad harjumused energiat ja elujõudu täis elukstiiliks.

-NeoLife toodete tarbimine on meie peres südameasi. Olime harjunud sööma liiga puuri portsjone ja saama liiga palju kaloreid, kuid koos NeoLife-ga oleme õppinud valima õigeid toite ning järgima tervisliku toitumise plaani. NeoLife kaalukontrolliprogramm on meid õpetanud õigesti toituma!
-Varasem harjumus süüa rohkelt punast liha on muutunud rohkem kala-keskseks dieediks, sisaldades vähemate süsivesikuid ja rohkem lahjasid proteiine. Meie menüü sisaldab rohkelt maitsvaid puuvilju, marju, köögivilju ning aedvilju, mida me kasvatame ise. Paneme oma ainevahetuse liikuma hommikul ning päeva jooksul sööme regulaarselt , et tõhustada rasvade põletamist ning parandada heaolutunnet. Tänu NeoLife´le jätkub meil energiat kogu päevaks.

NeoLife toodete abiga on Pirkko ja tema abikaasa vabanenud vanadest harjumustest ning alustanud uute ja paremate harjumustega. Nende uus tervislik eluviis on parandanud nende heaolu ning andnud neile energiat ja inspiratsiooni jagamaks oma kogemust teistegagi.
-Me tunneme end pärast NeoLife toodete kasutama hakkamist palju paremini . Tooted on andnud meile elujõudu, meie kehakaal on vähenenud ning toimunud on muutus meie elustiilis! Me oleme saavutanud kontrolli oma heaolu üle ning jagame teistega oma teadmisi ja kogemusi tervisliku eluviisi kohta.

Aimo varasem harjumus tarbida õhtuti palju võileibu on nüüdseks möödanik. NeoLife kaalukontrolliporogrammi abil leidis ta tervisliku söömise rütmi ning korraliku toitumise ja regulaarse, 3-4 korda nädalas liikumise abil on ta kaotanud 12 kg. Tuleb välja, et mitte ainult Pirkko ja Aimo pole need, kes näevad ja tunnevad erinevust.
-saame tihti tagasisidet ja komplimente, kui hea näeb meie nahk välja, kui energilised ja toimekad me oleme. Inimesed on vaimustuses meie rohkete hobidest ning aktiivsest elust. Just mõned päevad tagasi saime tagasisidet läbi NeoLife sõbra, kes oli kohanud inimest meie eelmisest elukohast. Nad olid mõelnud, et mis minuga küll toimunud on, et ma näen  noorem ja parem välja. Pirkko vaid naeris. See juhtub sinuga siis kui oled NeoLife´s!

-Armastame neid tooteid ja NeoLife rohkem kui midagi muud!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>