Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Inspiratsiooni  konverentsilt

Südantsoojendavas jutus kirjeldab  Emerald Director Marita Latovehmas, mida kujutavad endast NeoLife konverentsid.  Ammuta tema loost ispiratsiooni ning alusta koos meeskonnaga ettevalmistusi Barcelona 2017 konverentsiks.

latohvemas_nec
Põhja-Euroopa konverents oli üks parimaid konverentsidest, kus me oleme aastate jooksul osalenud.
Ettevalmistused konverentsiks algasid tegelikult juba Veneetsias- just seal hakkasime mõtlema ja paika panema plaani, mida teha, et saada Stockholmis teemantsõrmuse omanikuks. Samuti hakkasime oma tiimi arendama, et võimalikult paljud tiimikaaslased saaksid konverentsil osaleda.
Konverentsil oli väga hästi esile toodud erinevate edasimüüjate lood, mis ilmestasid suurepäraselt, kuidas erineva taustaga inimesed on oma elus teinud muutuse. Mõned neist olid muutuse saavutanud toodete, mõned äri abil.
Sami Jauhojärvi, mees, kes on edukas ja saavutanud palju, tutvustas meile sportlase psühholoogiat. Ta rääkis, kuidas NeoLife tooted võivad abiks olla kui konkurentidest on vaja olla 1% parem. Samuti rääkis ta, mida on vaja tippujõudmiseks teha ning end ümbritsevast väga tugevast tiimist, mis on abiks teel tippu.
Kõik esinejad ja kogu sündmus andis meile tugeva tõuke. Kõnelejad kutsusid meie tiimis esile palju inspireerivaid mõtteid ning vestlusi, samuti nagu ka teiste konverentsil osalejates.
Säravvalge pidu oli just täpselt selline pidu nagu me ette olime kujutanud, pidu, kus igaüks tundis end hästi. Kõik olid ettevalmistusi tehes tõeliselt pingutanud, isegi band kandis valget. Mul oli äärmiselt hea meel tutvustada oma tiimile, kuidas me konverentsidel  saame rõõmsalt pidutseda.

Meie unistus- olla tunnuse saajana laval- täitus! Stockholmi konverentsil tegime seda lausa kolm korda! Peol saime teemantsõrmuse ning konverentsil saime All Gold tunnustuse. Konverentsi lõpus oli aga väga südantsoojendav koos teiste tunnustusesaajatega laval koos olla.
Auhinnad on tihti väljendatud rahaliselt, kuid NeoLife innustusprogrammid on palju enamat! Nad tõukavad sind sisemiselt tagant, et saavutada aina rohkem ja rohkem. Rõõm ja au on enda umber näha palju entusiastlikke tiimikaaslasi. Aastaid oleme käinud konverentsidel vaid kahekesi, kuid seekord olime üheksakesi! Paljud inimesed leidsod motvitasiooni ning seadsid eesmärgiks osalemise järgmisel, Barcelona konverentsil. Meie aga plaanime tiimist osalejate arvu vähemalt kahekordistada!

Uued eesmärgid ja plaanid järgmiseks konverentsils on juba tehtud. Koos tiimiga aitame maailma muuta paremaks ja tervislikumaks. Samuti usume, et näeme Barcelona konverentsil laval ka teisi tiimiliikmeid. See oleks meile tõeliselt suur au!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>