Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Cecilia Ferm on kõrgtasemel korvpalli mänginud juba palju aastaid, NeoLife edasimüüja on ta olnud pea kolm aastat. Alles hiljuti saabus ta järgmisel aastal Rootsi riigitelevisioonis eetrisse jõudvalt telesaate võtetelt. Küsisime kolme lapse emalt, mida tähendab NeoLife tema jaoks nii igapäevaelus kui ka karjääris.

Minu nimi on Cimg_8133ecilia Ferm, olen 41- aastane kurt naine ning kolme poja ema. Vanemad lapsed on kolme- ja viieaastane ning pesamuna kõigest 9-kuune. Just lõppes telesaate Champ of Champions filmimine. Selles võistluses osaleda oli suurepärane võimalus, saadud kogemus oli hämmastav. Minu jaoks oli suur au kui mind kutsuti sinna osalema, nimelt olin ma esimene kurt osaleja ning juba see teadmine oli lahe. Olen äärmiselt uhke, et ma leidsin endas julguse osalemiseks ning väga tänulik, et mulle sellist võimalust pakuti. Selle aja jooksul leidsin uusi sõpru ning tutvusin uute spordialadega.
Olen professionaalset korvpalli mänginud vähemalt 20 hooaega. Olen mänginud nii kurtide kui kuuljate Rootsi rahvuslikus meeskonnas, olles saanud rohkelt autasusid, nende hulgas 8 kuldmedalit Rootsi kuuljate meistrivõitlustelt. Koos kurtide tiimiga aga oleme Euroopa meistrivõistlustelt saavutanud 6 kuldmedalit, ühe kuldmedali maailmameistrivõitlustelt ning ühe olümpiakulla. Mind on pärjatud Rootsi spordiauhindade jagamisel aasta sportlase tiitliga, Örebro ja Solna maakondade poolt nimetatud eeskuju rajajaks ning lisaks kaks korda maailma parimaks kurdiks atleediks.
Üks minu korvpallitreeneritest rääkis mulle NeoLife toodetest. Proovisin NeoLife toidukorraasendajat, Oomega-3 Salmon Oil Plusi and Kal-Mag Plus D-d ning jäin nende kõrgekvaliteediliste toodete juurde pidama. Olen alati pärast treeningut tarbinud nii valgujooke kui ka snäkke. Olen teinud joogi ka enne treeningut kui olen nälga tundnud, sest see ei tee mu enesetunnet raskeks ja aeglasemaks. Tunnen, et toidukorraasendajaid tarbides taastun paremini , puhkan ja olen järgmisel päeval uueks raskeks treeninguks jälle valmis. Jook sisaldab vajalikke toitaineid ning õiges tasakaalus valke, süsivesikuid ja rasvu, mis annavad piisava hulga toitumiseks vajalikku.

img_8066

 

Tean palju toitumisest ja tervisest , meie keha vajadustest ning õige menüü tähtusest parima tulemuse saavutamisel . Kuid isegi siis kui toitun õigesti, tarbides toite, mis pole töödeldud,pean lisaks võtma oomega-3 rasvhappeid, kaltsiumi, magneesiumi ja D-vitamiini, et korvata puudujääke. Neid aineid on igapäevasest toidust keeruline vajalikus koguses saada. Samuti on oluline, et annaksime oma kehale nii palju vajalikku kui võimalik, et vältida toitainete defitsiiti näiteks haigestudes või vananedes.

 

img_8147

 

 

Praegu aga olen vanemapuhkusel ning NeoLifeShake on suurepärane vahepala, kui söögitegemiseks lihtsalt aega ei ole. Olen personaaltreener , ühildades vanemapuhkusel viibimise PT online-treeningutega. Samuti olen AIK naiste korvpallimeeskonna tiimijuht. Kuid põhitööna töötan kehalise kasvatuse õpetajana Stochkolmi kurtide koolis. Pärast vanemapuhkuse lõppu- siis, kui mu noorim poeg läheb eelkooli , plaanin õpetajana jätkata osalise, 50% koormusega. Treenimine ning heaolu on üks minu suurimaid huvisid ning plaanin jätkata ka korvpallimänguga, kuid enam mitte tipptasemel, vaid rohkem oma rõõmuks.

 

 

 

*Champ of Champions (Mästarnas mästare) on telesaade, kus endised sportlased astuvad erinevates ülesannetes üksteise vastu. Osalejad peavad lahkuma üksteise järel võistlusest kuni järele jääb vaid üks, kes saab tšempionite tšempioni tiitli. Telesaade jõuab ekraanile 2017. Aasta kevadel Rootsi riigitelevisioonis (STV) ning on vaadatav ka veebis aadressil www.svtplay.se.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>