Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Täna lõpetab NeoLife sportlane Allar Raja oma Rio olümpiamängude loo.

Nautisin reisi Riosse väga. Loodus oli imeilus ning kõikjale avanesid hämmastavalt kaunid vaated, ookean läheduses olla oli väga eriline tunne ning inimesed olid väga sõbralikud. Minu Rios oleku alguses juhtus väike seik, nimelt varastati mu rahakott. Ma pole sellepärast kurb, arvan, et kogesin kohalike harjumisi. Mul oli võimalus minna ka mäele ning vaadata Lunastaja Kristuse kuju. Kõik see oli väga põnev.
Osa minu vaimsest ettevalmistusest oli olla valmis võidusõidu viimaseks 800 meetriks. Teadsin, et need on mu elu raskeimad meetrid ning pidin selleks olema ettevalmistunud. Valu on ainult lühiajaline, võidusära kestab igavesti!

Olümpiamedalist olen unistanud juba  oma karjääri algusest alates, kuid esialgu tundus see peaaegu võimatuna. Olen öelnud, et olen valmis vahetama kõik oma olemasolevad medalid ühe olümpiamedali vastu. See on oluline nii mulle kui ka eestlastele. Kuid nüüd, mil olen üliõnnelik olümpiamedali omanik, toob pelgalt sellele mõtlemine mulle juba pisara silmanurka.
Kuid üks isiklik suurhetk olümpiamängude ajal oli lapse sünd minu perre. Praegu olen keskendunud rohkem perele ja püüan olla hea isa ja mees, sest ilma perekonna toetuseta ei saavuta häid tulemusi. Samuti plaanin sel hooajal täielikult taastuda, et olla täielikult valmis järgmiseks hooajaks.

Soovime Allarile palju õnne ning tulevikuks rohkelt kordaminekuid!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>