Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Sügis tulgu tervislik ja energiast pakatav!

Suurepärane suvi hakkabki läbi saama ja on aeg panna oma tervislikumad rutiinid jälle paika, et nautida eelolevat sügist energilise ja enesekindlana.

Kui su keha oshutterstock_316480493n heas füüsilises vormis, saad sa palju paremini hakkama kõikide väljakutsetega, mis elu su teele pillutab. Vormis keha tähendab paremat heaolu, rohkem energiat astuda vastu igapäevastele väljakutsetele ning ka head enesetunnet – hea süst sinu enesekindlusesse!
Saa kasu igapäevasest liikumisest, mine üles trepist, kõnni jala või sõida rattaga, mitte bussi või auto, saa sõpradega kokku jalutuskäigul, mitte kohvikus. Need väikesed asjad teevad sinu heaoluga imesid. Kui aga tead oma füüsilist vormi tõeliselt parandada ja tugevamaks saada, pead lisama igasse nädalasse ka mõned raskemad treeningud. Ome füüsilist vormi parandada sa siis kui treenimine ületab sinu mugavustsooni ja see kehtib kõikide spordialade kohta.
Pane oma kalendrisse kirja regulaarsed treeningud ja kaasa ka oma sõpru. Kui treening on nii sinu kui ka sinu sõprade kalendris kirjas, ei jäta sa üldjuhul treeningut vahele.

Me kõik teame, et parim treening on see, milles sa osaled!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>