Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

KOLM SAMMU VITAALSUSENI!

Täna jagab meie kogenud tootespetsialist, Director of Product Management, Roberto LiberiShake_3x_berries-NE_fixed_lowo, meiega kolme lihtsat sammu vitaalsuse ja elujõu saamiseks.

Hommikusöögi vahejätmine võib põhjustada ülesöömist ja ülearuste kalorite tarbimist. Võta endale aega toidu nautimiseks. Püüa olla viimane, kes eine söömise lõpetab. Söö väikeste suutäite haaval ning mälu aeglaselt. Ajul võtab arusaamine, et kõht on täis, aega umbes 20 minutit. Aeglaselt süües lähed sa väiksema tõenäosusega ka magustoitu haarama.

Seega, ära jäta vahele ühtegi toidukorda, kaasa arvatud enne- ja pärastlõunaseid suupisteid. Kui sul pole aega tervisliku roa valmistamiseks, siis NeoLife´l on pakkuda lahendus: NeoLifeShake. Ühe toidukorra asendaja, mille koostis on välja töötatud nii, et aitab tekitada täiskõhutunnet ning annab sulle energiat igapäevaste tegevustega tegelemiseks.

Oled vaid mõne sammu kaugusel kehale vajaliku energia ja toitainete andmisest:

1 – vali kolme maitse hulgast: Chocolate, Berries and Cream või Vanilla.
2 – lisa hooajal saadaolevaid puuvilju või marju vastavalt oma maitsele
3 – sega kõik omavahel ning naudi!

Järgi neid kolme olulist sammu ning naudi vitaalset päeva!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>