Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Tasakaalus elu

1 Ruby Director Valerija Kriaučiūnienė on professionaalne treener ja NeoLife edasimüüja Leedus. Täna ta räägib oma kiirest, aga tervislikust NeoLife elust.

Valeria_2Olen litsentseeritud grupitreeningute treener. Armusin Kalaneetikasse, sest see leevendas mu seljavalusid, aitas toime tulla skolioosiga, andis energiat ja parendas tervist. Nüüd aitan teisi naisi, kes tahavad end paremini tunda ja paremad välja näha, sest kalaneetika vormib ka keha kauniks. Paremate tulemuste saavutamiseks tuleks liikumist aga kombineerida tasakaalus toitumise ning NeoLife toidulisanditega, mis varustavad kõikide eluoluliste toitainetega!

Minu lemmiktooted on vaniljemaitseline NeoLifeShake, Formula IV, Wheat Germ Oil with Vitamin E ja Sustained Release Vitamin C. Võtan neid alati koos hommikusöögiga, enne hommikust treeningut. Nad ei koorma mu keha ja mul on lihtne liikuda. NeoLifeShake, Omega-3 Salmon Oil Plus ja Kal-Mag plus D aitavad taastada keha peale õhtuseid treeninguid. Aminohapped, rasvhapped, vitamiinid ja mineraalained aitavad täita lünka toitumises, et tagada keha korralik toimimine.

NeoLifeTea on suurepärane energialaks nii treeningu ajal kui ka tavalisel päeval. Kuna ma igapäevaselt nõustan kliente ka toitumise alal, võib vahetevahel juhtuda, et ei jää aega koju lõunat sööma minna. Siis ma võtan ühe pähklite ja puuviljadega NeoLifeBar’i ja joon NeoLifeTea’d – täiuslik kombinatsioon, et varustada oma keha toitainete ja energiaga! Soovitan sama ka oma klientidele, kes elavad kiires tempos. Tihtipeale on neil peale treeningut kiire ning neil ei ole aega, et enne tööd süüa.

Minu pere on NeoLife tooteid kasutanud juba pea 7 aastat, seega teame neist saadavat kasu väga hästi. Ma jagan alati tooteid oma tervisestuudio klientidega, hoian nähtaval kohal ka mõned Lifestyle ajakirjad ja tootekataloogid. Kostitan üsna tihti ka oma kliente NeoLifeTea’ga, jagan flaiereid ja räägin tee kasulikkusest. Neil on võimalus ka osta nii NeoLifeTea’d kui NeoLifeBar’i üksikute pakikestena. Kliendid hindavad seda kõrgelt, sest ei pea korraga ostma tervet pakki. Meile meeldib peale treeningut veidi kauemaks istuma jääda, juua NeoLifeTea’d ja taastada energiat. See on suurepärane võimalus tutvustada klientidele meie tooteid, õppida kliente paremini tundma ja kuulata nende muresid. Suhtlemine on ainus viis usalduse võitmiseks. Kui nad sind usaldavad, on ka lihtsam NeoLife tooteid soovitada.
Kui ma aga soovitan kliendil kaalust alla võtta ning aitan teda toitumiskavaga, soovitan ma alati NeoLife tooteid, et tagada kehale kõik vajalikud toitained. Meie tooted aitavad seda protsessi kiirendada , muudavad selle lihtsaks ja tagavad kauakestva tulemuse.

Inimesed, kes tahavad alustada liikumise ja õigesti toitumisega, peaksid teadma oma eesmärki – miks nad seda tahavad teha. See aitab püsida motiveerituna ja hoida oma tervislikku elustiili. Oluline on leida tasakaal. Ainult treenides ei saavuta soovitud tulemusi, ka õige toitumine on tähtis. Saadaval on palju eksitavat informatsiooni, seega on isiklik nõustamine väga oluline. Plaani tehes peaks kõige pealt arvestama oma keha võimetega, tervislikku seisundit ja milline spordiala meeldib. Alustada tuleks aeglaselt, et oleks ohutu, aga regulaarselt, et tekiks järjepidevus. Minu eesmärk on aidata inimestel saavutada pika-ajalisi tulemusi ja NeoLife’ga on seda palju kergem teha!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>