Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Eesmärk saavutatud!

Enam kui 45 000 osalejat ületasid sel nädalavahetusel pärast maailma osalejaterohkema poolmaratoni läbimist finišijoone. Göteburgi tänavad olid jooksjaid täis ning tuhanded pealtvaatajad naeratasid neile kogu linnas.

Võitja läbis raja vähem kui ühe tunniga, ta oli esimene inimene, kes sellega alates esimesest 1980. aastal toimunud esimesest jooksust hakkama sal. Oli ka osalejaid, kes on läbinud rada juba 37 korda, seega on nad jooksmas käinud alates 1980. aastast igal aastal. Tuhanded jooksjad läbisid raja ajaga, mille nad olid endile eesmärgiks seadnud. Mitmed osalejad aga ületasid finišijoone, nende jaoks polnud oluline mitte aeg, vaid raja läbimine.
45 000 inimest ületasid võitjatena finišijoone. Nad olid seadnud endale eesmärgi, selle nimel vaeva näinud ning nüüd olid nad selle saavutanud. Mitte igaüks ei jookse poolmaratoni, kuid kui me kõik vajame elus eesmärke, mille poole püüelda, siis liigume ka rahulolu suunas. Sea endale aina uusi eesmärke, tehes neist astmed edu suunal liikumisel.
Rõõm saavutatu üle on midagi sellist, mida me kõik peaksime kogema. Täpselt samamoodi, nagu kõik need 45 000 jooksjat tähistasid Göteburgi tänavatel oma eesmärgi täitmist, tähista ka sina iga kord oma eesmärkideni jõudmist. Anna end ümbritsevatele inimestele ka oma saavutustest teada. Ära karda jagada eesmärke ja saavutatut oma sõpradega. See teeb sind tugevamaks ja enesekindlamaks ning annab teistelegi motivatsiooni oma eesmärkide seadmiseks ning tulemuseni jõudmiseks.
Mitte ükski eesmärk pole liiga suur ega liiga väike, vahe on ainult selles, kui kaua võtab tulemuseni jõudmine aega. Oluline on, et paned paika eesmärgi, koostad tegevusplaani ning selle alusel töötad kuni oled tulemuse saavutanud. Pärast personaalset finišijoont ületades võta aga aeg iseendale ning naudi suurepärast võidutunnet. Ole uhke kõige üle, mida sa oled teinud, mõtle, kuidas tehtu on sind tugevamaks muutnud ning sea endale uus eesmärk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>