Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

NeoLife´i energiast sumisevast Stockholmist

Lähenev Põhja-Euroopa konverents on pannud mind ärile palju rohkem pühenduma. Näen juba esimesi tulemusi. Kindlasti olete kuulnud väljendit “millele me keskendume, see ka kasvab”! Olen aktiivsem, teen rohkem telefonikõnesidIngela kui tavaliselt, kuid ka mulle helistatakse rohkem.

Mulle helistavad vanad kliendid, kes soovivad liituda ning alustada NeoLife edasimüüjana. Minuga võtavad ühendust mu sõbrad, kes soovivad liituda, et tooteid parema hinnaga osta. Tuttavad, kes varasemalt ei näidanud huvi üles, tulevad mu juurde sooviga tooteid osta. Mõned aga tulevad, sest nad tahavad NeoLifeBar batoone tööl tarbida.

Sa kindlasti tead, mis juhtub kui ostad näiteks valge auto. Sa hakkad igal pool valgeid autosid nägema. Just see on minuga praegu juhtunud. Näen igal pool NeoLife võimalust. Olen eesmärgile pühendunud, suheldes rohkem ning tulemuseks ongi rohkem tellimusi.

Soovin teiega jagada midagi väga toredat. Üks inimene minu tiimist otsustas, et tahab saada Director´iks. Ta oli äsja alustanud, pannes kontakte kirja, tehes telefonikõnesid ning kokku leppinud kohtumisi. Olin õnnelik ning tundsin, kuidas mind inspireeris, et ta oli hommikul teinud juba 6 kõnet, millest 4 võeti vastu. Kõned olid toredad, kõik neli olid nõus kohtuma ning üks neist leppis kokku ka koduesitluse aja. Minu tiimiliige astus välja oma mugavustsoonist ning esitas endale väljakutse, tehes midagi tema jaoks hirmutavat. Kui ta mulle helistas, olles oma tulemustest rääkides ülirõõmus, meenus mulle, et mul on parim töö, mis olla saab!

Ingela Janlert
Sapphire Director, Sweden

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>