Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Täna anname sulle energiasüsti nii kehale kui vaimule. Midagi, mis muudab sind tugevamaks ja annab energiat, kirgastab meelt ning muudab su mõtted selgemaks kui kunagi varem. See annab meeldiva rahulolu ja enesekindluse tunde. Tunned end sisemiselt hästi ning su energia ja heaolu kiirgavad ka väljapoole, andes suureprase väljanägemise! Kõlab põnevalt? Loe edasi!

EV 02.20.15


Kõike eelnevat on võimalik saavutada, hoides toitumist, liikumist ja puhkust tasakaalus. Kindlasti sa tead, mis on sulle hea ja mis mitte. Kõik, mida tegema pead, on kontrollida oma vaimset tasakaalu ning pannes esikohale oma heaolu.
Oled sa tähele pannud, et treeningu kõige raskem osa on enne treeningut? Teadmine, et su keha peab peatselt tugevat tööd tegema hakkama, hakkad higistama ja hingeldama. Püüad leida sadu põhjuseid, miks treeningusse mitte minna. Mõtled, et peaksid treeningusse mineku asemel tegelema hoopis raamatupidamise, pesupesemise või hoopiski järgmise nädala ettekande ettevalmistamisega.
Kuid kui mitu korda oled kahetsenud, et läksid treeningusse? Kui tihti oled pärast treeningut duši all olles tabanud end mõttelt, et oleks pidanud treeeningusse tuleku asemel hoopiski pesu pesema! Ilmselt mitte väga tihti. Põhjus on selles, et pärast füüsilist aktiivsust tunned end hästi, olles täis energiat ning valmis järgmiseks ülesandeks. Seega järgmisel korral kui su peas hakkavad liikuma põhjused treeningu vahelejätmiseks- ignoreeri neid!
Tegevusi ja kohustusi täis päev möödub kiiremini kui tahad, sageli soovid, et päevas oleks vähemalt 25 tundi… kuid see on hetk, mil pead tegema pausi ja hetkeks aja maha võtma. Kui tunned, et puhkamiseks pole aega, sea puhkamine esikohale.
Kui meel ütleb, et vajad magusat või ebatervislikku toitu, tuleta endale meelde, et toit, mida tarbite, on teie keha ja vaimu alustala. Tugevat vaimu ja tervet keha ei saa ehitada suhkrute ja töödeldud toiduga. Kontrolli oma meelt ja naudi maitsvaid roogasid, mis on head ka kehale!

Liigu piisavalt, toida oma keha vajaliku kütusega ning anna kehale puhkus kui ta vajab seda. Nii toimides tunned end suurepäraselt, oled täis energiat, sinust kiirgab sesemist rahuolu ning lisaks näed ka hea välja! Sul pole mingit probleemi aja leidmisega ning energiat jätkub nii pesupesemise, raamatupidamise kui ka järgmise nädala presentatsiooni jaoks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>