Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

shutterstock_296059811_cut

Esita endale väljakutse!

Ei ole oluline, kas treenime jõusaalis või teeme väikestviisi trenni seda igapäevatoiminguid tehes, raskuste tõstmine muudab lihased tugevamaks. Diivanil lösutamine ei tee meid tugevamaks, seda teame me kõik. Iga kord raskust tõstes või midagi tassides sunnid sa lihased tööle, mille tulemusel lihased kasvavad. Lihtne: esita lihastele väljakutse- nad vastavad kasvuga.
Sama muster toimib ka meie sisemise tugevuse puhul. Soovides saada tulevamaks inimeseks, pead endale esitama väljakutseid, pannes end ebamugavatesse olukordadesse. Oma vaimu treenimiseks pead tõusma mugavalt diivanilt ja panema ennast proovile. Kui sa mitte kunagi ei astu olukordadesse, kus kardad ebaõnnestuda, ei saavuta kunagi ka edu.
Jõusaalitreeningutel nädalast nädalasse samasid raskusi tõsteshakkavad tulemused ajas vähenevad. Samuti nagu tuleb füüsilist koormust tõsta, tuleb esitada väljakutseid ka oma mittefüüsilisele poolele. Ole aktiivne ja otsi enda jaoks uusi väljakutseid. Pane end situatsioonidesse, kus sa pole varem olnud ning olukordadesse, kus oled tundnud end ebamugavalt.

Endale väljakutseid esitades treenid sa oma teotahet ja vaimujõudu, muutud enesekindlamaks ning iga väljakutse viib sind sammu võrra edule lähemalt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>