Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Catharina kepikõnd

Aeg tagasiside andmiseks. Kõik plaanid mu uues, sportliku elu kavas pole läinud just nii nagu soovisin. Kuid ma ei anna alla, jätkan igapäevaste liikumisharrastustega nagu kõndimine ja sörkjooks, lisaks mu ajashutterstock_141950908_cutkavaga sobituvate muude treeningutega. Jätkan tervislikult toitumist ning ühinesin kepikõndijate grupiga.

Tahan teiega jagada infot minu kodukoha kepikõndijate grupi kohta. Tegemist on lihtsa ja toreda konseptsiooniga, mis annab lisaks treeningule ka uusi tutvusi ja sidemeid. Minu sõber, kes mõistes, et ta vaevu leiab aega sportimiseks ja/või sõpradega kohtumiseks, tegi aprilli alguses Facebooki kepikõndijate grupi. Esimesel ühisel kepikõnnil osales 3 inimest. Tore oli üksteist näha ning me ei pannudki tähele, kuidas kilomeetrid möödusid. Parim selle grupi juures on, et meil pole mingit kohustust. Igaüks, kes soovib liituda, on teretulnud ning olemasolevad liikmed saavad kutsuda oma sõpru-tuttavaid ühinema. Viimasel keppikõnnitreeningul oli osalejaid 12. Olen kohtunud paljude toredate inimestega oma naabruskonnast, kellega ma ehk ilma kepikõndijate grupita poleks tutvunud. Nii vahva!

 

Kujutle, mida võid saavutada tänu naabruskonnast saadud uutele tutvustele kui teed oma kodukohas midagi sarnast! Kasuta oma kujutlusvõimet, haara initsiatiiv ning leia uusi kontakte oma äri edendamiseks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>