Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Aeg puhkamiseks

Õige aeg puhkamiseks ja lõõgastumiseks on just siis, kui tundub, et selleks pole üldse aega. Paljudes kultuurides on traditsiooniliselt puhkamiseks üks päev. Kuid kas tänapäeva ühiskonnas on kellelgi aega terve päev puhata?
Isegi siis, kui meil pole puhkamiseks võimalik kasutada tervet päeva, vajame me siiski taastumiseks aega. Peaksime panema oma elu hetkeks pausile, et meie keha ja vaim saaks taastuda. Tänaseks väljakutseks on leida hetked taastumiseks. Pikemas perspektiivis kiire eluviisiga toimetulekuks peaksime igas päevas leidma hetke, mil saame sulgeda silmad, lõõgastuda ning keskenduda ainult hingamisele.

shutterstock_286740299
Selleks momendiks võib olla hetk, mil ootame bussi. Selleks võib olla hetk pesuruumis enne puhta pesu kuivama riputamist. See võib olla hetk, mil lähed lõunapausi ajal väikesele jalutuskäigule ning istud korraks pargipingile ja kuulad linnulaulu. Ära unusta mobiiltelefoni välja lülitada! Ära lase telefonikõnedel, sõnumitel ja sotsiaalmeedia uuenduste teadaannetel näpata endalt hetke, mil saad hetkeks aja maha võtta ja oma mõtetel vabalt lennata lasta.

 

Millised on Sinu puhkehetked? Jaga meiega!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>