Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

shutterstock_286740299es on reede!

Pärast kiiret nädalat on hea aeg leida vaba hetk patareide laadimiseks, et valmistuda ette tegusaks ja rõõmsaks nädalavahetuseks. Lükka endast eemale kogu nädala jooksul tekkinud stress ja pinge ning astu nädalavahetusele vastu positiivsete meeleoludega.
Energia saamiseks on mitmeid erinevaid võimalusi. Mõnele meist sobib rahustav ja lõdvestav jooga, mõned aga eelistavad mõnusat perekondlikku õhtusööki armastatud inimeste seltsis. Mõned vajavad hetke vaikuseks ja üksiolekuks, teised aga saavad energiat sõpradega koosviibimisest. Vahet pole, kuidas laed enda patareisid, peaasi, et leiad sobiva momendi. Leia reedel see hetk, tee kokkuvõte möödunud nädalast ning planeeri nädalavahetuse tegevusi.
Lase sel hetkel reedes olla töönädala lõpetajaks. Unusta mured ja probleemid ning mõtle kõigele toredale, mis on ees ootamas. Las see reedene hetk olla nädalavahetuse alguspunktiks ning tunne rõõmu nädalavahetuse saabumisest.

Mõnusat nädalavahetust!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>