Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Usume, et inimese külmkapi sisu räägib üsna palju selle inimese kohta. Kuna me tahame õppida oma NeoLife sportlast Marko Albertit paremini tundma, siis küsisime luba piiluda veidi tema külmkappi.

IMG_3909Mulle ei meeldi kui külmkapp toidust pungil on, aga mõned asjad siiski peavad seal alati olema. Esiteks on oluline Kreeka jogurt. Lisad värskeid puuvilju ja ongi mõnus vahepala. Mul on alati varuks ka mõned munad, sest mulle lihtsalt meeldib muna süüa. Piim NeoLifeShake’i tegemiseks on ka alati olemas. Ma tean küll, et seda soovitatakse veega segada, aga mulle meeldib see piimaga segatuna rohkem. Mulle tundub, et toiduvalmistamine on valdkond, mida pean veel siiski harjutama, seda nii enda kui laste jaoks. Hommikusöögiks sööme tavaliselt kaerahelbeid kodus valmistatud moosiga või rukkileiba kodujuustuga. Õhtusöök, mis meile kõigile meeldib on ahjus küpsetatud lõhe ning wokitud värsked köögiviljad.

 

Ma üritan alati kaasatIMG_3919a oma peret oma teekonnal. Ma tõesti tahan, et nad tunneksid, et on osa minu Ironman’i ettevalmistusest, mis kestab 3-4 kuud. See tähendab rasket tööd iga päev. Võimalusel kombineerin oma treeninglaagreid pere puhkusega. Nad ühinevad minuga näiteks mõneks nädalaks Kanaari saartel. Nemad saavad päikest nautida kuni mina õues mängin. Kui mina oma asjadega valmis saan, saame veidi ka ühist aega nautida, olgu see siis kasvõi lihtsalt perekeskne õhtusöök.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>