Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Täna palusime Eijal kirjeldada oma tavalist päeva. Leia inspiratsiooni 3 Diamond Director´i päevast!

shutterstock_221601982Alustan oma päeva kergete venitusharjutustega ning klaasikese Aloe Vera Plus´i ning vanillimaitselise NeoLifeShake´ga. Seejärel loen ajalehti ning mõtlen läbi tegevused, mida päeva jooksul vaja teha. Seejärel aga suundun kepikõnniringile ning pärast dushi alustan kontoris tööga. Loen läbi ning vastan kirjadele, planeerin üritusi ja kokkusaamisi, koostan ürituste kavasid, broneerin ruume, organiseerin reise ja väljasõite, tegelen klientidega. Samuti kulub päeva jooksul palju aega telefonikõnedele.

 

Õhtupoolikuti on mul tihti kokkusaamised meeskonnaga, äriesitlused, koolitused või kohtumised inimestega. Kui mul pole ühtegi kokkusaamist, siis veedan palju aega õues.
Võimlen regulaarselt, sest mulle lihtsalt meeldib see ning soovin hoida oma keha vormis ning püsida energilisena. Suvel käin pikkadel jalutuskäikudel, harrastan kepikõndi , ujun ning sõidan jalgrattaga. Nüüd, talvisel ajal aga meeldib mulle suusatamine ning talisuplus. Trennis käin keskmiselt neli korda nädalas- kas jõusaalis või harrastades pilatest või piloxingut.

IMG_6080Olen õhtuse eluviisiga inimene ning toimetan veel hilistel õhtutundidel: teen kodutöid ning mõnikord ka tööd. Mõtlen läbi ka järgmise päeva “to do” nimekirja. Lõõgastumiseks loen või mängin klaverit. Kuid enne magamajäämist loen alati voodis veel raamatut.

 

Oma kohustuste kirjapanek aitab oma aega kontrollida ja tegevusi organiseerituna hoida. Miks mitte teha samuti nagu Eija ning panna kirja oma homsed tööd ja ülesanded?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>