Jaga postitust:Share on Facebook
Facebook

Lõpuks ometi on käes aeg meie Põhja-Euroopa NeoLife blogi avamiseks. Tahame kutsuda sind NeoLife pere elutuppa. Loodame, et sellest saab koht, kus saad motivatsiooni ja inspiratsiooni teistelt pereliikmetelt. Järgnevate kuude jooksul saad tuttavaks meie andekate NeoLife sportlastega. Nad jagavad oma mõtteid treeningutest ja heaolust ning lasevad piiluda ka veidi oma igapäevaellu. Kohtud ka meie edukate edasimüüjatega, kes jagavad sinuga, kuidas nemad töötavad ja NeoLife elustilli naudivad. Tutvustame ka meie kontorite töötajaid – kuidas Soome kontori naised end vormis hoiavad, mida Eesti kontori töötajad lõunaks söövad ja mida arutatakse Rootsi kontoris. Jälgi meie blogi, et rohkem teada saada!

Täna aga tahame tuua päikesekiire pimedasse talveaega. Ka väikseim heategu võib muuta palju.shutterstock_212478988

Miks mitta kutsuda üksildast naabrit tassikesele teele või sõpra jalutuskäigule –värske õhk ja liikumine teeb teile mõlemale head ning sõber rõõmustab kindlasti teie ühise koosveedetud aja üle.

On sul muid häid mõtteid, kuidas muuta teiste sinu ümber olevate inimeste elusid helgemaks?

 

Jaga meiega oma mõtteid!

Muuda maailm helgemaks paigaks koos NeoLife’ga!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>